top of page

  O mnie

Jestem Ewa i od 9 lat fotografuję emocje. Szczerość, uczucia zatrzymane w kadrze to coś, co mnie pociąga. Fotografia to moja wielka pasja. Specjalizuję się w portretach, ale uwielbiam też uchwycić piękno przyrody. 

W mojej Ofercie znajdziecie fotografię portretową (sesje indywidualne, dziecięce, ciążowe), fotografię rodzinną, par, biznesowe a także fotoreportaże z najważniejszych Waszych uroczystości. 

Utrwalam w kadrze mijające chwile oraz emocje, które im towarzyszą. Kocham naturalne zdjęcia i właśnie takie u mnie znajdziecie. Dlaczego masz mi zaufać? Ponieważ moje doświadczenie mówi samo za siebie. Spójrz na moje prace w Galerii oraz social mediach i przyjdź do mnie, bo czekam właśnie na Ciebie !
Jestem pozytywną osobą i potrafię każdego przedstawić w piękny i wyjątkowy sposób, bo znam się na tym. Z opinii ludzi, z którymi współpracuję na różnych płaszczyznach wynika, że jestem osobą sumienną, otwartą, słowną, odpowiedzialną a także osobą przy której poczujesz się jak przy najlepszej przyjaciółce.

Mieszkam w Skalmierzycach (woj. wielkopolskie) i to tutaj pracuję. Jeżeli mieszkasz daleko a chcesz wybrać się ze mną w fotograficzną podróż - zapraszam Cię do kontaktu. Chętnie Cię poznam ! Jeśli postawisz na mnie uzyskasz bajkowe zdjęcia i przepiękną pamiątkę na długie lata. 

 Stwórzmy razem Waszą historię.

sk (37 of 48).jpg
bottom of page